Skup nieruchomości

Na terenie całego kraju

Proces sprzedaży nieruchomości w naszej firmie

wyc

1. Wycena

Po kontakcie telefonicznym, bądź wypełnieniu formularza, składamy propozycje kwoty jaką możemy zapłacić za nieruchomość.

2. Spotkanie

Umawiamy spotkanie z klientem na którym weryfikujemy stan nieruchomości, jeśli jest to możliwe.

3. Dokumenty

Razem z klientem zbieramy wszystkie niezbędne dokumenty do sprzedaży nieruchomości i umawiamy termin u notariusza.

4. Zapłata

Na akcie notarialnym wykonujemy ekspresowy przelew za Państwa nieruchomość i umawiamy się na przekazanie mieszkania.

Nasze zalety

Szybka transakcja

Jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość nawet w kilka dni.

Bezpieczeństwo

Sprzedający może wybrać swojego zaufanego notariusza. My się dostosujemy.

Wycena online

Jako profesjonalny skup nieruchomości potrafimy zdalnie wycenić nieruchomość.

Wygoda

Pomagamy na każdym etapie transakcji. Możemy nawet za klienta skompletować dokumenty niezbędne do sprzedaży.

Bezpośredni Skup Nieruchomości

Oferujemy bezpośredni skup nieruchomości na terenie całego kraju, gwarantując przejrzysty proces i konkurencyjne ceny. Rozumiemy, jak stresująca i problematyczna może być sprzedaż nieruchomości, dlatego staramy się sprawić, by cały proces był jak najmniej obciążający dla naszych klientów.

Kupujemy nieruchomości wszelkiego typu i z różnymi skomplikowanymi sytuacjami.

Oferujemy:

 • Skup działek
 • Skup zadłużonych nieruchomości
 • Skup udziałów w nieruchomości
 • Skup nieruchomości z problemami
 • Skup domów
 • Skup gruntów rolnych
 • Skup nieruchomości z lokatorami
 • Skup nieruchomości komercyjnych
 • Skup kamienic
 • Sprzedaż hotelu lub pensjonatu
 • Inne nieruchomości

Jeśli mają Państwo pytania, bądź wątpliwości to zapraszamy do kontaktu.

Skup Nieruchomości – Wygodna i Szybka Sprzedaż

Nie zawsze sprzedaż nieruchomości musi oznaczać długotrwałe oczekiwanie na potencjalnego kupca, umawianie spotkań i męczące negocjacje cen. Skup Nieruchomości to usługa, która pozwala na błyskawiczną sprzedaż mieszkania, oszczędzając czas i nerwy sprzedających.

skup nieruchomości

Jak Działa Skup Mieszkań?

Po pierwszym kontakcie klient otrzymuje wycenę nieruchomości. Jeżeli wycena spełni oczekiwania to umawiamy się na spotkanie, na którym weryfikujemy stan mieszkania, wtedy najczęściej podpisujemy umowę przedwstępną, aby klient miał pewność co do transakcji. Pomagamy klientom w uzyskaniu wszystkich niezbędnych dokumentów do sprzedaży nieruchomości i umawiamy termin aktu notarialnego. Klient może wybrać swojego zaufanego notariusza. Następnie podczas aktu notarialnego wykonujemy przelew ekspresowy za nieruchomość i umawiamy się na wydanie mieszkania.

Skup nieruchomości to idealne rozwiązanie dla osób, które pilnie potrzebują sprzedać swoje mieszkanie, bez konieczności przeprowadzania licznych prezentacji czy negocjacji z potencjalnymi klientami. W naszej firmie oferujemy tę usługę, dostarczając naszym klientom najwyższej jakości obsługę i uczciwe warunki.

Jakie nieruchomości kupujemy?

Kupujemy nieruchomości każdego typu, takie jak: <b>mieszkania, domy, lokale usługowe, działki, budynki przemysłowe, kamienice, grunty rolne i leśne.</b> Nie przeszkadza nam też stan mieszkań, kupujemy mieszkania do generalnego remontu, jak i wykończone pod klucz w nowym budownictwie. Kupujemy też udziały w nieruchomościach. Często w procesach spadkowych dziedziczy się tylko część nieruchomości. Dla nas to żaden problem, możemy taki udział kupić.

Szybka Sprzedaż bez Pośredników

Specjalizujemy się w skupie mieszkań, zapewniając naszym klientom prosty i szybki proces sprzedaży. Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego nasi specjaliści od Skupu Nieruchomości pracują od 8 do 22, aby cały proces przebiegał jak najszybciej. Jedyne co należy zrobić, to skontaktować się z nami, bądź wypełnić formularz kontaktowy, a my zajmiemy się całą resztą.

Ceny Mieszkań, a Skup Nieruchomości

Możesz zastanawiać się, jakie są ceny mieszkań oferowanych w skupie nieruchomości. W naszej firmie dążymy do zapewnienia jak najbardziej korzystnych warunków dla naszych klientów. Ocena wartości nieruchomości jest dokonywana przez doświadczonych specjalistów, którzy uwzględniają wszelkie czynniki mogące wpłynąć na cenę, takie jak lokalizacja, stan techniczny nieruchomości czy aktualne ceny mieszkań na rynku.

Zalety Skupu

Skup Nieruchomości to usługa, która oferuje wiele korzyści. Przede wszystkim, pozwala na uniknięcie stresu i straty czasu związanego z tradycyjną sprzedażą nieruchomości, oraz pozwala uniknąć potencjalnego oszustwa ze strony kupujących. Co więcej, jest to idealne rozwiązanie dla osób, które pilnie potrzebują sprzedać swoje mieszkanie, bez względu na powód – czy to nagła zmiana sytuacji życiowej, czy chęć szybkiej realizacji inwestycji.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące skupu nieruchomości

;
:

Jak wygląda płatność za nieruchomość?

Cała transakcja odbywa się u notariusza. W kancelarii notarialnej robimy przelew ekspresowy na wskazane konto w dniu podpisania aktu notarialnego.

;
:
Jaki mam czas na wyprowadzkę?

Każdy klient otrzyma tyle czasu ile potrzebuje na wyprowadzkę. W tej kwestii jesteśmy w stanie zawsze umówić dogodny termin dla obu stron.

;
:
Czy transakcja jest bezpieczna?

Dajemy sprzedającym możliwosć wyboru swojego zaufanego notariusza. Dzięki czemu nie będą mieli wątpliwości do co legalności transakcji.

;
:
Co mam zrobić, aby otrzymać wycenę?

Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie, bądź skontaktować się z nami telefonicznie. My, dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie w ciągu kilku godzin wycenić nieruchomość.

;
:

Co jeśli nie wiem jakich dokumentów potrzebuje?

Pomagamy naszym klientom w zebraniu wszystkich niezbędnych dokumentów do sprzedaży, na każdym etapie transakcji.

;
:
Czy kupujemy udziały w nieruchomości?

Oczywiście, udziały w nieruchomościach też kupujemy.

;
:
Kto ponosi koszty transakcji?

My jako kupujący pokrywamy wszystkie koszty transakcji.

;
:
Co jeśli mam skomplikowana sytuacje prawną nieruchomości?

Jako profesjonalny skup nieruchomości oferujemy pomoc prawną w przypadku, gdy klienci mają problemy takie jak darowizny, spadki, błędy w dokumentach, udziały itp. Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach.

;
:
Czy kupujecie tylko nieruchomości do remontu?

Kupujemy nieruchomści w każdym stanie technicznym, nawet nadające się do generalnego remontu.

Kupujemy nieruchomości w każdym stanie i na terenie całego kraju. Oferujemy przelew ekspresowy, dzięki czemu klient już u notariusza ma pieniądze za sprzedaną nieruchomość na koncie.

Jesteśmy profesjonalną firmą, zajmującą się skupem nieruchomości na terenie całego kraju i pośrednictwem w sprzedaży. Dzięki bogatemu doświadczeniu potrafimy szybko wycenić nieruchomość i wygodnie oraz bezpiecznie dla klienta zamknąć całą transakcje, nawet w kilku dni.

Odziedziczyłam mieszkanie po rodzicach, które nadawało się do kapitalnego remontu. Nie miałam ochoty na sprzątanie zagraconego mieszkania i wielomisięczne wycieczki z kupującymi i agentami nieruchomości po mieszkaniu. Zgłosiłam się do skupu nieruchomości i w ciągu tygodnia sprzedałam mieszkanie bez jakiegokolwiek problemu.

Pani Małgorzata

Kielce

Wyprowadziłem się z Polski i moje mieszkanie stało się ciężarem. Panowie ze skupu nieruchomości pomogli mi zebrać dokuemnty do sprzedaży i jak przyleciałem do Polski na pare dni to bez problemu wszystko załatwiliśmy i sprzedałem im mieszkanie. Polecam.

Maciej Skalski

Skarżysko-Kamienna

Przeczytaj więcej - skup nieruchomości opinie