Biuro Nieruchomości Kielce

Oferujemy nawet codzienne raporty ze sprzedaży mieszkań naszych klientów, dzięki czemu są oni na bieżąco z naszymi postępami w procesie sprzedaży ich nieruchomości.

Pośredniczymy w sprzedaży nieruchomości na terenie: Kielc, Skarżyska, Końskich, Jędrzejowa oraz okolic tych miejscowości.

Co dzięki nam uzyskasz?

Niska prowizja lub jej brak

Często nie pobieramy prowizji od sprzedających. Oszczędność nawet do 20 000 zł. Nasz klient nie musi martwić się o jakiekolwiek koszty związane ze sprzedażą swojej nieruchomości. My płacimy za całą promocje ogłoszenia, a klient oszczędza nawet kilkaset złotych.

Skuteczna sprzedaż

Każdemu klientowi zapewniamy przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Dysponujemy meblami i akcesoriami, którymi ozdabiamy mieszkanie do profesjonalnej sesji zdjęciowej, aby oferta w internecie przyciągała najwięcej kupców.

Wygoda

Od zawarcia z nami umowy do sprzedaży nieruchomości - my zajmujemy się wszystkim. Taka usługa jest niezwykle cenna dla klientów mieszkających daleko od sprzedawanej nieruchomości.

Regularne raporty

Jako firma zajmująca się również inwestowaniem w nieruchomości doskonale wiemy jak frustrujące gdy nie wiemy co pośrednik robi z naszą nieruchomością. Dlatego nasi klienci otrzymują regularne raporty z naszych czynności przy sprzedaży ich nieruchomości.

Agencja Nieruchomości Kielce – Specjaliści od sprzedaży w Twojej Okolicy

Jako firma która od lat inwestuje w mieszkania na rynku wtórnym, doskonale wiemy jak nie powinna wyglądać usługa pośrednictwa w sprzedaży mieszkania. Dlatego nasi agenci nieruchomości nie pobierają od Państwa prowizji, wysyłają regularnie raporty z procesu sprzedaży nieruchomości, aby byli Państwo na bieżąco ze wszystkimi informacjami i doskonale wiedzą jak stworzyć ofertę i sprzedać nieruchomość.

Doskonała Znajomość Lokalnego Rynku

Nasze Biuro Nieruchomości Kielce ma na swoim koncie wiele lat doświadczenia w branży. Znamy rynek nieruchomości w Kielcach, Skarżysku i innych miastach województwa świętokrzyskiego jak nikt inny. Nasza wiedza i doświadczenie to nasza siła – pozwalają nam skutecznie pośredniczyć w sprzedaży różnorodnych nieruchomości.

Usługi na Najwyższym Poziomie

Jako profesjonalne Biuro Nieruchomości Kielce, oferujemy naszym klientom pełną gamę usług. Począwszy od pośrednictwa w sprzedaży, poprzez zarządzanie inwestycjami, aż po skup nieruchomości. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych Agentów Nieruchomości, którzy są zawsze gotowi, aby Państwu pomóc.

Bezpośredni Odkup Nieruchomości

Oprócz pośrednictwa w sprzedaży, wyróżnia nas na rynku unikalna usługa skupu nieruchomości. Jeżeli pilnie potrzebują Państwo sprzedać swoje mieszkanie możemy bezpośrednio odkupić nieruchomość, zapewniając szybką i efektywną sprzedaż.

Prosta umowa na krótki termin

Dla oszczędności czasu naszych klientów przygotowaliśmy krótką dwustronną umowę, którą można podpisać mailem. Prowadząc agencje nieruchomości w Kielcach doskonale wiemy na czym najbardziej zależy naszym klientom i jak cenny jest ich czas. W obecnych czasach wiązanie się z pośrednikiem umową na długi termin jest złym pomysłem. My oferujemy umowę nawet na 1 miesiąc.

Transparentność i Komunikacja – Biuro Nieruchomości Kielce

Podczas sprzedaży nieruchomości oferujemy naszym klientom regularne, nawet codzienne raporty. Jako pośrednik nieruchomości, zawsze będziemy Państwa informować o tym, co się dzieje i jakie czynności wykonaliśmy.

Oferta sprzedaży

Rozumiemy, jak ważna jest prezentacja nieruchomości podczas procesu sprzedaży. Dlatego każdemu naszemu klientowi w naszej Agencji Nieruchomości Kielce, oferujemy bezpłatny Homestaging*, profesjonalną sesję zdjęciową i darmową konsultację. Te dodatkowe usługi potrafią kosztować nawet ponad 1000zł. Oczywiście my pokrywamy ten koszt. Dobrze wiemy jak one pomagają wyróżnić Państwa nieruchomość na rynku i przyciągnąć potencjalnych kupców.

*Homestage – ozdabianie nieruchomości akcesoriami i meblami do sesji zdjęciowych i prezentacji, aby uatrakcyjnić mieszkanie w oczach nabywcy.

Pośrednictwo w Sprzedaży Nieruchomości

Prowadzimy Biuro Nieruchomości w Kielcach. Wyróżniamy się od konkurencji: brakiem prowizji, regularnym raportowaniem procesu sprzedaży i jawną, krótką umową współpracy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, możemy skutecznie pośredniczyć w sprzedaży nieruchomości, pomagając Państwu znaleźć odpowiedniego kupca i uzyskać najlepszą możliwą cenę.

Jesteśmy profesjonalną firmą, zajmującą się skupem nieruchomości na terenie całego kraju i pośrednictwem w sprzedaży na terenie województwa Świętokrzystkiego. Dzięki bogatemu doświadczeniu potrafimy szybko wycenić nieruchomość i wygodnie oraz bezpiecznie dla klienta zamknąć całą transakcje nawet wciągu kilku dni.

Usługi

Skup nieruchomości

Oferujemy skup nieruchomości na terenie całego kraju. Kupujemy każdego rodzaju nieruchomości. Jesteśmy w stanie zakończyć całą transakcje w mniej niż 7 dni.

Skup mieszkań za gotówkę

Specjalizujemy się w skupie mieszkań. Dzięki naszemu doświadczeniu szybko wycenimy mieszkanie i możemy zaoferować błyskawiczny odkup. Najpierw robimy przelew na konto, a potem dopiero następuje przekazanie mieszkania.

Nadzór inwestycji

Zarządzamy całym procesem remontu nieruchomości od A do Z.

Darmowa wycena nieruchomości online

Jesteśmy w stanie na odległość wycenić nieruchomość. Nawet do kilku godzin otrzymają Państwo wycenę.