Biuro Nieruchomości

Oferujemy nawet codzienne raporty ze sprzedaży mieszkań naszych klientów, dzięki czemu są oni na bieżąco z naszymi postępami w procesie sprzedaży ich nieruchomości.

Pośredniczymy w sprzedaży nieruchomości na terenie: Kielc, Skarżyska, Końskich, Jędrzejowa oraz okolic tych miejscowości.

Co dzięki nam uzyskasz?

Niska prowizja lub jej brak

Często nie pobieramy prowizji od sprzedających. Oszczędność nawet do 20 000 zł. Nasz klient nie musi martwić się o jakiekolwiek koszty związane ze sprzedażą swojej nieruchomości. My płacimy za całą promocje ogłoszenia, a klient oszczędza nawet kilkaset złotych.

Skuteczna sprzedaż

Każdemu klientowi zapewniamy przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Dysponujemy meblami i akcesoriami, którymi ozdabiamy mieszkanie do profesjonalnej sesji zdjęciowej, aby oferta w internecie przyciągała najwięcej kupców.

Wygoda

Od zawarcia z nami umowy do sprzedaży nieruchomości - my zajmujemy się wszystkim. Taka usługa jest niezwykle cenna dla klientów mieszkających daleko od sprzedawanej nieruchomości.

Regularne raporty

Jako firma zajmująca się również inwestowaniem w nieruchomości doskonale wiemy jak frustrujące gdy nie wiemy co pośrednik robi z naszą nieruchomością. Dlatego nasi klienci otrzymują regularne raporty z naszych czynności przy sprzedaży ich nieruchomości.

Pośrednictwo w Sprzedaży Nieruchomości

Prowadzimy Biuro Nieruchomości w Kielcach. Wyróżniamy się od konkurencji: brakiem prowizji, regularnym raportowaniem procesu sprzedaży i jawną, krótką umową współpracy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, możemy skutecznie pośredniczyć w sprzedaży nieruchomości, pomagając Państwu znaleźć odpowiedniego kupca i uzyskać najlepszą możliwą cenę.

Jesteśmy profesjonalną firmą, zajmującą się skupem nieruchomości na terenie całego kraju i pośrednictwem w sprzedaży na terenie województwa Świętokrzystkiego. Dzięki bogatemu doświadczeniu potrafimy szybko wycenić nieruchomość i wygodnie oraz bezpiecznie dla klienta zamknąć całą transakcje nawet wciągu kilku dni.

Usługi

Skup nieruchomości

Oferujemy skup nieruchomości na terenie całego kraju. Kupujemy każdego rodzaju nieruchomości. Jesteśmy w stanie zakończyć całą transakcje w mniej niż 7 dni.

Skup mieszkań za gotówkę

Specjalizujemy się w skupie mieszkań. Dzięki naszemu doświadczeniu szybko wycenimy mieszkanie i możemy zaoferować błyskawiczny odkup. Najpierw robimy przelew na konto, a potem dopiero następuje przekazanie mieszkania.

Nadzór inwestycji

Zarządzamy całym procesem remontu nieruchomości od A do Z.

Darmowa wycena nieruchomości online

Jesteśmy w stanie na odległość wycenić nieruchomość. Nawet do kilku godzin otrzymają Państwo wycenę.